ČTYŘI PILÍŘE ZDRAVÍ


Čtyři druhy pilulek na obrázku nám nezajistí pevné zdraví. I když mnohým by se to jistě líbilo, spolknout pilulku a o více se nestarat. Tak jednoduché to však není. Zdraví je výsledkem našeho způsobu stravování, kvalitní výživy, míry pohybu, toku myšlenek a emocí. Pokud chceme být zdraví a fit, musíme se o své tělo a duši náležitě starat. Většina lidí to však dělá, až když má problém, nebo až tělo onemocní. Pak třeba objeví nějaký zajímavý produkt a čeká, že mu pomůže. Nebo jde k lékaři s očekáváním, že jej uzdraví. Ani jedno z toho však většinou nenastane. Nebo neposlouchá signály těla vůbec a zaujme postoj „já raději nechci nic vědět.“ Tuto větu často slýcháváme, když někomu nabídneme diagnostiku zdravotního stavu Quantum.

Jak pak může člověk dát tělu to, co potřebuje, když neví, co mu chybí? Zřejmě jsou to jen obavy, ale věřte, není čeho se bát. Přístroj Quantum nestanovuje diagnózy, naměřenými hodnotami ukazuje na stav vašich orgánů, kostí, kloubů, cév, zjistí stav výživných látek v těle (vitamíny, minerály, stopové prvky …), stav toxických látek (těžké kovy, elektrosmog, pesticidy) proměří pH těla, dostatek vody, tělní hodnoty, atd., stanoví vaši ideální hmotnost.

  • Pokud chcete předcházet NEMOCI, musíte být MOCNÍ.

To obnáší znát své tělo a jeho aktuální stav. Co se děje uvnitř těla, nevidíme. Někdy nám tělo nedává varovné signály nebo je „neslyšíme“. Mnohdy se to týká srdečně-cévního systému, na jehož nemoci umírá nejvíce lidí. Zužené cévy nebolí. Vysoký tlak řešíme léky, ale ty naše cévy nevyčistí od nánosů. V našem poradenském koutku vám poskytneme komplexní řešení vašeho zdraví, ať se jedná o revenci nebo podpůrnou léčbu a pomoc při dosažení cíle, který si stanovíte (prevence nemocí, optimalizace hmotnosti, odstranění zdravotních potíží, zmírnění symptomů chronických onemocnění…). Při využití diagnostiky Quantum nejprve vyhodnotíme váš stávající výsledek, vezmeme v úvahu i potíže či diagnózy, které vás trápí. Abychom odhalili chyby, které děláte ve stravování, můžete využít zapisování vašeho jídelníčku pět dnů po sobě do formuláře.

Při poradenství se zabýváme všemi čtyřmi pilíři zdraví

  • strava a výživa
  • minimalizace vlivu toxinů a detoxikace
  • péče o tělo a pohybová aktivita
  • psychohygiena

Úspěch spočívá v dodržování doporučených opatření a vytvoření správných návyků týkajících se zdraví. Toho lze dosáhnout postupně, my vám přitom pomůžeme formou kontrolních měření, doladění příjmu výživných látek, kontrolou průběžných výsledků. Máme klienty, kterým jsme pomohli na cestě ke stanovenému cíli. Např. ozdravení těla, prevence nemocí, podpůrná léčba již vzniklých zdravotních problémů či nemocí, redukce hmotnosti, zkvalitnění stravování, atd.


2015 © PiDi Soft |  Odkazy