KLOUBY - POHYB A ZMĚNA


 

Aby naše kosti držely pohromadě, byly oporou našeho těla a mohli jsme se hýbat, potřebujeme klouby. Kosti jsou oporou a z duchovního hlediska pevným základem a jistotou pro náš život. Pokud cítíme stálý neklid, nejistotu a strach, naše kosti slábnou. Klouby zajišťují pohyb a posun vpřed. A přesně to je život. Když se změnám bráníme, bolí nás klouby.

Denní afirmace:

„V nekonečnu života, kde se nacházím, je všechno dokonalé, úplné a celistvé. Změnám, které probíhají v mém životě,se přizpůsobuji, jak nejlépe umím.“

Naše tělo, kosti a klouby potřebují také kvalitní výživu.Můžeme ji dodávat stravou, ale ta díky úbytku živin v půdách a průmyslovým zpracováním potravin nestačí. Navíc větší zátěž kloubů potřebuje více látek, které vyživují právě klouby. Je to glukosamin, chondroitin sulfát a MSM. Jsou důležitou složkou lidských pohybových tkání, pomáhají snižovat bolest a zánět, zlepšují pružnost chrupavek, atd. Všechny tyto látky naleznete ve vyváženém produktu fin Triflextabs.


Další důležitou složkou pojivových tkání, svalů, krevních destiček je základní protein v lidském těle kolagen.
V organizmu se nacházejí různé druhy kolagenů, nejpočetnější je kolagen typu 1. (90 %). Tvorba kolagenu vrcholí kolem 20 let věku, s časem se však jeho produkce snižuje, což způsobuje postupný úpadek kolagenových vláken ve všech pojivových tkáních. Kosti ztrácejí vyváženost a sílu, ubývá svalová hmota, kloubní chrupavka, kůže ztrácí pevnost, hroutí se (ochabuje), vznikají vrásky.
Zdroj skvělého kolagenu je hadrolyzovaný kolagen 1. typu Peptan (rybího původu) v produktu 
VI-VA collagen http://bit.ly/2EQUBsu. Obsahuje také kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

U nás dokážeme pomocí analyzátoru Quantum změřit stav kostí a kloubů a také jak na tom jste s kolagenem v různých částech těla. Poradíme vám vhodnou stravu a výživou. Podrobnější informaceo naší diagnostice a poradně naleznete na tomto webu v sekci PORADENSTVÍ.


2015 © PiDi Soft |  Odkazy