Měření a poradenství


Poradna pro zdraví a zdravý životní styl

Pomocí analyzátoru QUANTUM  zjistíme váš aktuální zdravotí stav a tělesné hodnoty (svalovou hmotu, tuky, BMI, BMR...). Poradíme vám nejenom s jídelníčkem, ale naučíme vás, jak nakupovat potraviny a také, jak si je následně upravit. Pokud chcete i vy být zdraví, budeme společně pracovat na čtyřech základních pilířích, které jej ovlivňují.

 

Měření kvantovým rezonančním magnetickým analyzátorem QUANTUM

Quantum magneticko-rezonanční analyzátor představuje špičku mezi high-tech inovačními projekty medicíny, bioinformatiky, elektrotechniky a jinými vědami. Při použití kvantové medicíny jako teoretického základu využívá pokročilého elektronického vybavení pro sběr slabého magnetického pole lidských buněk za účelem analýzy a vyhodnocení zdravotního stavu a hlavních problémů. Dále předkládá standardní preventivní doporučení. Quantum je individualizovaný rádce při konzultacích o zdravotní péči celého těla. Jeho výhodou je komplexnost, neinvazivní metoda, praktičnost a jednoduchost. Přístroj vyšetří 36 segmentů lidského těla a vyhodnotí 268-274 parametrů. Příklad: segment=funkce ledvin, parametr=index kyseliny močové Vynikající pomůcka s doporučením změn v životním stylu, orientaci na chybějící stopové prvky, minerály a vitamíny. Umožňuje průběžně vyhodnocovat změny, pokud se člověk usiluje něco ve svém životním stylu změnit. Přístroj není zázrakem na poli diagnostiky, ale velmi praktickým nástrojem na ověření vnitřního prostředí organismu, ve kterém žijí a často i trpí naše buňky. Cílem je aby se tento stav napravil, aby se vytvořilo příznivé prostředí pro naše buňky se vším, co potřebují k plně funkčnímu životu a metabolizmu.

Naměřené hodnoty pomohou cíleně zaměřit prevenci a podpůrnou léčbu zdravotních problémů. Horší výsledky ještě neznamenají vážný zdravotní problém. Dle výsledků analýzy a vaší případné již zjištěné diagnózy či subjektivních potíží a vašich zátěží (kouření, psychická námaha, fyzická zátěž …) vás nasměrujeme na zdravé, pravidelné a vyvážené stravování, pomůžeme vybrat vhodné potraviny, doporučíme doplnění výživy přírodními výživovými doplňky, nabídneme vhodnou pohybovou aktivitu … můžeme sestavit vzorový jídelníček, součástí jsou i recepty na úpravu potravin.

První změření a konzultace
800 Kč / 75min
Kontrolní měření a konzultace
600 Kč / 60min
Komplet šest měření+kon.
3800 Kč / 6x60min


Odnesete si

 • výslednou zprávu z měření
 • sestavu doporučených přírodních výživových doplňků k detoxikaci,  doplnění chybějících výživných látek a podpůrné léčbě zjištěných problémů  (ty pak možno zakoupit)
 • další informace o změnách ve stravování a životním stylu
 • recepty pro jednoduchou přípravu jídel

 

Zakoupením celého komplexu šesti měření s konzultcí výsledků a poradenstvím si zajistíte aktuální cenu a cíl, kterého vám pomůžeme dosáhnout. Ideální je naplánovat měření vždy po dvou měsících.


Analyzátor QUANTUM změří zdravotní stav celého těla, můžete si však objednat jen výsledek a konzultaci stavu vitamínů, minerálů a stopových prvků. V případě nedostatku některých látek, vám doporučíme, jak tyto chybějící látky doplnit.

Měření a konzultace
300 Kč / 30minAnalýza prvků z vlasů

Další nabízenou diagnostikou je analýza prvků z vlasů. Komě stavu minerálů a toxických prvků v těle, dokáže vyhodnotit i poměry jednotlivých prvků, např. vápníku k hořčíku, vápníku k draslíku nebo zinku k mědi, které mohou ukazovat na již vzniké nebo hrozící zdravotní potíže. Vyšetření zhodnotí i hormonální rovnováhu, pH těla a určí typ vašeho metabolismu. Nevýhodou je, že vyšetřované vlasy nesmí být barveny a na výsledek si počkáte 4 - 6 týdnů. V ceně této diagnostiky je konzultace výsledku s lékařem. Cena 1 990 Kč.

 

Analýza prvků z vlasů
1990 Kč

Doplňky výživy

V dnešní době půda neobsahuje tolik výživných látek, aby jich bylo dostatek v rostlinách i živočišných produktech. Průmyslovým zpracováním potravin dochází k dalšímu úbytku živin potřebných pro správné fungování organismu. Tyto živiny je vhodné doplňovat kvalitními přírodními výživovými doplňky. Kliknutím na tento odkaz http://www.finclub.cz/?refId=PuWCqanXcd vstoupíte na stránky společnosti, se kterou v této v oblasti spolupracujeme.

 

PŘÍSTROJ PRO IONTOVOU DETOXIKACI

Tento přístroj pomůže uvést organismus zpět do rovnováhy a dá Vám pocit fyzické a duševní pohody díky tomu, že vyrovná kladné a záporné ionty ve vašem těle na správnou úroveň. Ionty jsou částice, jejichž přirozený poměr je v posledních letech narušen civilizačním pokrokem. Buňky mezi sebou a okolím přenášejí prostřednictvím buněčné membrány informace a energii. Zdravé tělo obsahuje podstatně větší množství záporně nabitých iontů, protože záporně nabitý iont představuje pro lidské tělo významný zdroj energie a hraje zásadní roli ve funkci všech buněk našeho organismu.

Iontová nerovnováha způsobuje energetickou nerovnováhu lidského organismu, která ovlivňuje naši celkovou kondici. Následkem pak může být snížení výkonu, síly a stability, zhoršení imunitního systému, kvality spánku, narůstání stresu a mnoho různých onemocnění.

Přístroj efektivně vyrovnává počet kladných a záporných iontů v našem těle a tím stimuluje buňky tak, aby přirozenou cestou uvolňovaly toxické látky z těla ven.

Na chodidlech se nachází velké množství reflexních a akupunkturních bodů, zón a nervových zakončení. Když ponoříte nohy do iontové vodní lázně, dostanou se vaše tělní tekutiny do kontaktu s ionizovanou vodou a přenášení energii k jednotlivým buňkám. Energetické impulzy z iontové lázně přenášejí podněty k příslušným orgánům, harmonizuje se buněčná energie a jednotlivé tělesné buňky pak mohou fungovat efektivně, naplno přijímat živiny a snáze vylučovat toxiny.

Dnešní doba se vyznačuje vysokým znečištěním životního prostředí a stresujícím způsobem života, kde se kolem nás vyskytuje stále více látek, které nejsou pro tělo přirozené a my jsme více než kdy dříve vystaveni působení těchto škodlivin (toxinů), které se usazují v našich buňkách. Toxiny tvoří těžké kovy, nezoxidované tuky, nestrávené bílkoviny, zásoby cholesterolu, kyselina močová a další škodlivé látky nahromaděné v těle ze znečištěné vody, atmosféry a nevhodné stravy. Tyto toxiny narušují normální chod organismu a vytvářejí příhodné prostředí pro rozvoj různých nemocí, alergií, nesprávných reakcí imunitního systému a duševních a fyzických potíží. Tomu všemu můžete předcházet detoxikací.

Detoxikace a odkyselení organismu výrazně napomáhá také při  hubnutí (uvolňuje zadržovanou vodu), zlepšuje imunitní systém, kondici, snižuje stres, pomáhá čistit krev, játra, ledviny, pomáhá zmírnit bolesti hlavy, pomáhá k omlazení.

Část odpadních látek opustí tělo prostřednictvím chodidel, zbytek je přefiltrován orgány, které jej vypudí z těla ven.
Jedná se o velmi účinný způsob, jak se zbavit toxinů – nezávisle na tom, kde jsou ve vašem těle umístěny. Detoxikace nemá žádné vedlejší účinky a je bezbolestná

 

 

ÚČINKY:

 • Stimuluje vylučování chemických toxinů pocházejících z léků, znečištění životního prostředí a potravin (zejména průmyslová výroba potravin a masa).
 • Stimuluje vylučování těžkých kovů
 • Stimuluje vylučování kyselin
 • Pomáhá neutralizovat viry, bakterie, kvasinky a plísně
 • Zlepšuje trávení a vstřebávání živin (zlepšení vyprazdňování)
 • Zvyšuje přívod kyslíku do organismu
 • Stimuluje přirozený imunitní systém.
 • Čistí játra a ledviny.
 • Zlepšuje statické energie v těle.
 • Pomáhá k omlazení a šíří energii v celém těle.
 • Zvyšuje energii a snižuje stres
 • Aktivuje tělesný metabolismus
 • Čistí krev a pomáhá předcházet arterioskleróze
 • Přispívá k eliminaci volných radikálů
 • Zlepšuje spánek a paměť
 • Uvolňuje zadrženou vodu a podporuje hubnutí.
 • Pomáhá zmírnit bolesti hlavy.
 • Zlepšuje pružnost pokožky, přispívá k redukci vrásek, akné a jiných kožních problémů.
 • Pomáhá v případě edému.

 

 

Běžná cena jedné procedury – 250 Kč

Zvýhodněná cena první (zkušební) proceddury - 190 Kč

Permanentka – 10 procedur – 2 250 Kč

Permanentka – 14 procedur – 3 000 Kč

 

Při zakoupení permanentky v den první (zkušební) procedury získáte tyto výhody:

 • pitný režim během procedur ( Ivan čaj)
 • sleva 100 Kč na měření vitamínu,minerálů,stop.prvků a pH těla přístrojem Quantum

2015 © PiDi Soft |  Odkazy